• کدخبر: 63119
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۱:۵۳ ق.ظ - یکشنبه ۱۳۹۷/۰۲/۳۰
  • چاپ خبــر
برجام بی فرجام؛

برجام دو و مذاکره بر صنعت موشکی ایران نباید کلید بخورد

کسی که با تمام توان مسئولیت برجام را برعهده گرفته بود و در مقابل دوربین های زنده فریاد می کشید که تمام مسئولیت برجام بر عهده شخص بنده است، اکنون بعد از خدا آن را به رهبر ایران منتصب می کند و به دنبال مذاکره دوباره با اتحادیه اروپا بر سر صنعت موشکی ایران است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری دهاقان بیدار،به نقل از راه آرمان ؛شاید صحبت درباره برجام و قرار دادهای محرمانه دولت دیگر تکراری شده باشد اما اینکه مومن از یک سوراخ دوبار گزیده شود جای بسی تعجب است .

در اسلام امده است «انسان کیّس» کسی است که یک راه شکست خورده را دوبار نمی رود اما متاسفانه ما با خوارج و نهروانی هایی  طرف هستیم که با تفکر غربی و با خوش خدمتی به رفقای غربیشان به دنبال بر باد دادن ثروت های عظیم مملکت اسلامی و نظام جمهوری اسلامی هستند .

آن هنگام که رهبر انقلاب می فرمودند خوش بین نیستم وشما  کله گنده هایتان را جلو  انداختید تا برای رهبری نامه بنویسند که بگذارید ما برویم مذاکره کنیم و رهبر را به کاری که راضی نبود وادار کردند و ایشان با ترسیم خطوطی به انان فهماند که امریکا و همتایان مستکبرش غیر قابل اعتماد هستند لذا می خواهید بروید لکن خطوط قرمز را رعایت کنید ، اما بدانید که نتیجه نخواهید گرفت و ان هنگام که خرشان از پل بگذرد  بر می گردند و به ریشتان می خندند  .

اکنون  دولت یازدهم و دوازدهم تنها با هدر دادن ۵ سال از بهترین زمان های موجود برای ابادانی کشور برجامی را رقم زد که نه تنها خطوط قرمز ان رعلیت نشده بود بلکه در ان خود متعهد شد که از ان خروج نخواهد کرد حتی اگر طرفین قرار داد به مفاد ان عمل نکنند و خارج شوند .

وقتی که شورای برجام تشکیل شد و مسئولان حاضر به پاسخ سئوالات دکتر جلیلی رئیس امور خارجه قبلی نشد نشان از تکبر بی جای این دولت در دیدن حق واقعی این ملت بود زیرا اینان از قبل می دانستند که قصد دارند چه بلایی بر سر ملت ایران بیاورند.

یادم است در ان دوران چطور برجامی که سراسر خسارت محض برای ایران بود تبدیل شده بود به یک برگ برنده برای دولت و چماقی برای کوبیدن بر سر دلسوزان نظام که این عمل تنها با جنگ رسانه ایی دولت و روزنامه های وابسطه به آن شکل گرفته بود.

اکنون منتقدان همچنان انتقاد دارند و دولت همچنان بر اصول متکبرانه و اگاهانه برای از بین بردن شاکله های اصلی نظام پایدار است و قصد دارد مردم را از نظامشان ناامید سازد تا بتواند به دشمن مستکبر چراغ سبزی برای تغییر رژیم را بدهند و منافقان هم برای به دست گرفتن دوباره کشور ایران به جنگ و خونریزی دست ببرند اما این امر هرگز اتفاق نخواهد افتاد زیرا ایران کشور صاحب الزمان است .

درست در جایی که مردم به تقسیم شهرشان معترضند ، و یا در جایی مردمی از نبود آب و تشنگی در وضعیت نا مناسبی هستند و درست زمانی که می توانستیم از انرژی هسته ایی برای شیرین کردن آب دریا استفاده کنیم و کویر سوزان را به مزارع بزرگ محصولات کشاورزی تبدیل کنیم وقتمان  برای خوش خدمتی به سگ هار اسرائیل خبیث هدر رفته است و اکنون هم برای اتحادیه اروپا دم تکان می دهند تا شاید تکه نانی را در قبال جمع کردن صنعت هسته ایی ایران برایشان پرتاب کنند .

برجام تکه کاغذی بیش نیست که مردی ترسو و عاشق غرب آن را رقم زده و اکنون ان را به رهبر شجاع و غیور انقلاب منتصب می کند و رفقای نادان تر از خودش هم یکی پس از دیگری این توفیق اجباری را  از آن رهبرانقلاب می دانند لذا باید یاد اور شوم چطور روزی که به قهرمانان پوشالیتان از جیب ملت ایران هدایایی نفیس با تندیس های زیبا هدیه می کردید نامی از رهبر انقلاب نمی بردید و همه چیز را حاصل تلاش خودتان و دیپلماسی خنده می دانستید اکنون که پیش بینی های رهبر فرزانه  انقلاب به نتیجه رسید و رهبر ایران  عزیز تر از قبل در دل ملت ایران نشسته است ، برجام سراسر دروغ را به ایشان منتصب می کنید !!!.

آیا اکنون زمان ان نرسیده که از نقاب ترس و ذلت بیرون اید و با حمایت مردمی غیور و رهبری قوی دل برجام را اتش بزنید و راه خود را با اتکا به توان داخلی خود پیش ببرید و از ریا ، دروغ و تزویر در لباس پیغمبر بپرهیزید.

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها