• کدخبر: 63165
  • تاریخ انتشار خبر: ۹:۵۸ ق.ظ - دوشنبه ۱۳۹۷/۰۲/۳۱
  • چاپ خبــر
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس در گفت‌وگو با دانا:

جمع آوری ۱۷ امضا برای استیضاح وزیر نفت در خانه ملت/ امضاها در حال افزایش است/ “کرسنت” مهم ترین محور استیضاح زنگته

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با اشاره به طرح استیضاح وزیر نفت در مجلس اظهارداشت: طرح استیضاح بیژن زنگنه وزیر نفت با ۱۷ امضا تقدیم هیات رئیسه مجلس شده و امضاها در حال افزایش است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری دهاقان بیدار،به نقل ازخبرنگار اقتصادی شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ابوالفضل ابوترابی، عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی با اشاره به طرح استیضاح وزیر نفت در مجلس اظهارداشت: طرح استیضاح بیژن زنگنه وزیر نفت با ۱۷ امضا تقدیم هیات رئیسه مجلس شده و امضاها در حال افزایش است.

وی درباره محورهای طرح استیضاح وزیر نفت در مجلس خاطر نشان کرد: پس از اینکه آقای زنگنه تصدی وزارت نفت را بر عهده گرفت ایران در پرونده کرسنت ۱۸ میلیارد دلار جریمه شده است، در مجلس نهم و زمانی که آقای زنگنه برای تصدی وزارت نفت برای کابینه دولت یازدهم به مجلس معرفی شده بود، آقای روحانی در مجلس و در دفاع از زنگنه قسم جلاله خورد که موضوع کرسنت را ظرف ۳ ماه حل‌وفصل کند.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس اضافه کرد: طرحی که به هیئت‌رئیسه پارلمان تقدیم شد در راستای بی‌نتیجه ماندن بحث قرار داد کرسنت بوده است و باید اقای زنگنه پاسخگوی این موضوع در مجلس بعد از گذشت ۵ سال باشد.

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها