• کدخبر: 64931
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۱:۲۵ ق.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۴/۲۰
  • چاپ خبــر
فرمانده انتظامی شهرستان شهرضا:

توقیف محموله پودر بدن سازی در شهرضا

مأموران انتظامی پاسگاه بازرسی شهید “امامی” شهرستان “شهرضا” در بازرسی از یک دستگاه کامیونت ایسوزو، محموله‌ پودر مکمل بدن سازی قاچاق به ارزش ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال را کشف کردند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری دهاقان بیدار،به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،سرهنگ “محمدحسین بابا کلانی” فرمانده انتظامی شهرستان “شهرضاگفت: مأموران انتظامی ایستگاه ایست و بازرسی شهید امامی شهرستان “شهرضا” حین کنترل خودروهای عبوری یک دستگاه کامیونت ایسوزو را که از جنوب کشور به مقصد تهران درحرکت بود برای بررسی محموله و مدارک متوقف کردند.

وی ادامه داد: این خودرو حامل تعداد ۳۳۱ کارتن پودر مکمل بدن سازی خارجی بود که راننده آن مدارک گمرکی را ارائه نداد و خودرو و محموله متوقف شدند.

سرهنگ بابا کلانی با اشاره به دستگیری راننده در این رابطه بیان داشت: ارزش محموله کشف‌شده توسط کارشناسان ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اعلام‌ شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان شهرضا در پایان از تحویل متهم به مراجع قضائی خبر داد و خاطرنشان کرد: قاچاق کالا به تولیدات داخلی کشور ضربه مستقیم می‌زند که از تمام مردم تقاضا می‌شود هرگونه اخبار در خصوص کالای قاچاق را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها