• کدخبر: 65360
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۰:۲۱ ق.ظ - شنبه ۱۳۹۷/۰۴/۳۰
  • چاپ خبــر
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در گفت وگو با دانا:

عملکرد نظارتی مجلس تاکنون ضعیف بوده است/ نمره من به عملکرد نظارتی مجلس ۱۰ است

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فعالیت نظارتی مجلس تا کنون ضعیف بوده است،گفت: نمره مجلس در این بخش ۱۰است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری دهاقان بیدار،به نقل از خبرنگار شبکه اطلاع رسانی راه دانا،سید ناصر موسوی لارگانی عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در خصوص چگونگی نحوه عملکرد نظارتی مجلس دهم در طول دوسال گذشته اظهار داشت مجلس در بحث وظیفه قانون گذاری یکسری پیگیری ها داشته و قوانینی را نیز تصویب کرده است.

وی افزود: درجلسه ای که نمایندگان مجلس شورای اسلامی با مقام معظم رهبری داشتند ازکارهایی که توسط مجلس انجام شده بود راضی نبودند دلیل ایشان این بود که این برنامه ریزی های که برای قانونگذاری شده و مصوباتی که داشته اند چه نتیجه ای برای آحاد مردم داشته است همچنین نیاز اقشار ضعیف جامعه در آن مد نظر قرار نگرفته است.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه عملکرد نظارتی مجلس تا کنون ضعیف بوده است،گفت: نمره مجلس در این بخش ۱۰است.

شایان ذکر است طبق گزارشی که معاون نظارت مجلس در خرداد ماه سال جاری ازاقدامات نظارتی مجلس در حوزه‌های مختلف ارائه کرد، جمع بندی ها حاکی از این بود که عملکرد مجلس در انجام وظایف قانونی خود در این حوزه ضعیف بوده است.

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها