• کدخبر: 65582
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۰:۴۴ ق.ظ - سه شنبه ۱۳۹۷/۰۵/۲
  • چاپ خبــر
بیانیه جمعی از رزمندگان ، جانبازان و پیشکسوتان دفاع مقدس کرمان در انتقاد به عملکرد اقتصادی دولت ؛

دولت قاطعیت لازم برای رویارویی با عمق مسائل و مشکلات کنونی را ندارد /با تغییر تیم اقتصادی گامی بلند در اعتماد سازی و تزریق امید به جامعه بردارید

جمعی از رزمندگان ، جانبازان و پیشکسوتان دفاع مقدس در انتقاد به عملکرد اقتصادی دولت بیانیه ای را تنظیم کرده اند .

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری دهاقان بیدار،به نقل از راه آرمان ؛ جمعی از رزمندگان ، جانبازان و پیشکسوتان دفاع مقدس در انتقاد به عملکرد اقتصادی دولت بیانیه ای را تنظیم کرده اند که به شرح زیر می باشد :

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب روحانی با شعارهای انتخاباتی ، تمرکز بر مسائل اقتصادی و حل مشکلات معیشتی مردم وارد میدان شدید و این یکی از نقاط متمایزی بود که با سایر کاندیدای انتخاباتی داشتید .

شما با شعار وعده‌های صد روزه خود پا به کارزار اقتصادی گذاشتید و بارها اعلام کردید که عملکرد خوبی درزمینهٔ اقتصاد و از جمله اقتصاد مقاومتی داشته اید .

جناب روحانی شما در طول چند سال ریاست جمهوری خود به جای حل مشکلات همواره با دیپلماسی خارجی و لبخند به دنبال گشایش گره ها توسط برجام بودید و به نظر می رسد مردان اقتصادی شما تمام برنامه های خود را روی موفقیت در مذاکرات هسته ای و لغو تحریم ها تنظیم کرده بودند تا با آزاد شدن منابع ناشی از لغو تحریم‌ها بتوانند سرمایه‌های خارجی را جذب کنند ولی در آخر هم دیدید که ترامپ دیوانه چگونه همه رشته های شما را پنبه کرد و برجام را پاره .

امروز و در حالی که برای هیچکس تردیدی باقی نمانده که دولت محترم در جریان مذاکرات هسته‌ای به بیراهه رفته و در پی آب راهی سراب شده است، کمترین انتظار آن است که از مسیر طی شده بازگردد و خطای گذشته را با خطای دیگری درهم نیامیزد! این روزها، مشکلاتی نظیر بیکاری، گرانی، تورم، تعطیلی تعداد قابل توجهی از کارخانه‌ها و مراکز تولید، فساد اقتصادی، بی‌بند و باری فرهنگی، رکود کسب و کار و… عرصه را بر بسیاری از مردم و مخصوصا اقشار محروم و مستضعف که صاحبان و ولی‌نعمت‌های انقلاب هستند تنگ کرده است و این همه درحالی است که تمامی این نارسایی‌ها و پلشتی‌ها راه‌حل‌های تعریف شده و تجربه شده‌ای دارند ولی دولت محترم چنان در چنبره برجام‌زدگی گرفتار است که با عرض پوزش از کمترین اقدام موثر و چاره‌ساز برای مقابله با این پلشتی‌ها نیز خودداری کرده و می‌کند!

یکی از نقدهای جدی به دولت جزیره‌ای عمل کردن او در برخی امور است و شواهد نشان می‌دهد دولت قاطعیت لازم را برای رویارویی با عمق مسائل و مشکلات کنونی ندارد. شاید خیلی دیر شده باشد اما حالا وقت آن رسیده است که دولت تحول‌گرایی را جایگزین محافظه‌کاری کند و درنهایت انتظار داریم جناب آقای رئیس جمهور به افکار عمومی پاسخ دهند و با تغییرتیم اقتصادیشان گام بلندی در اعتماد سازی و تزریق امید به جامعه بردارند .

حال ما رزمندگان ، جانبازان و پیشکسوتان دفاع مقدس علی رغم انتقادهایی که به عملکرد دولت در حوزه اقتصادی و شخص رئیس جمهور داریم ، تا پای جان از حیثیت نظام و کشور دفاع می کنیم و اجازه نخواهیم داد دشمنان و بویژه منافقان به اهداف خود برسند ؛ ما مطمئن هستیم از این شرایط عبور می کنیم و با توانائی هایی که داریم آنچنان مشت محکم بدهان آمریکا و جیره خوارهای آن خواهیم زد تا مدت ها فراموش نکنند.

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها