• کدخبر: 65619
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۱:۲۳ ق.ظ - سه شنبه ۱۳۹۷/۰۵/۲
  • چاپ خبــر
تخلف میلیاردی شرکت نفت در اجرای هدفمندی یارانه‌ها

تخلف میلیاردی شرکت نفت در اجرای هدفمندی یارانه‌ها

رئیس هیئت تحقیق و تفحص از سازمان هدفمندی یارانه‌ها گفت: شرکت نفت مبلغ قابل توجهی از سهم سازمان هدفمندی یارانه‌ها را پرداخت نکرده است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری دهاقان بیدار،به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ جبار کوچکی‌نژاد رئیس کمیته تحقیق و تفحص از سازمان هدفمندی یارانه‌ها با بیان اینکه جمع‌بندی اولیه گزارش این هیئت تدوین شده است،گفت: این هیئت تاکنون به بخش صنعت، کشاورزی و تامین اجتماعی ورود داشته‌ و موضوع اختصاص منابع این دستگاه‌ها به سایر دستگاه‌ها را بررسی کرده است.

وی با بیان اینکه در جریان تحقیق و تفحص متوجه شدیم شرکت نفت چند هزار میلیارد تومان که قرار بوده به سازمان هدفمندی یارانه‌ها پرداخت کند را، پرداخت نکرده است، افزود: طبق پیگیری‌ها متوجه شدیم این منابع رقم‌های بالایی بوده که جزء درآمد سازمان هدفمندی محسوب می‌شود که شرکت نفت آن را پرداخت نکرده است.

رئیس هیئت تحقیق و تفحص از سازمان هدفمندی یارانهها با اعلام اینکه در پرداخت یارانه‌ها به مردم نیز اشکالاتی وجود دارد، اظهار داشت: به طور نمونه فردی در یک روستای دور افتاده یارانه‌اش قطع شده و فردی دیگر که نیاز به یارانه ندارد، همچنان یارانه دریافت می‌کند.

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها