• کدخبر: 65846
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۰:۰۴ ق.ظ - چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۵/۲۴
  • چاپ خبــر
خادمی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان مطرح کرد؛

رایزنی دولت برای از دستور خارج کردن طرح استیضاح وزیر نفت در مجلس

نماینده ایذه گفت: استیضاح زنگنه باید در صحن مطرح می‌شد، اما دولتمردان باز هم رایزنی‌هایی کردند که این موضوع از دستورکار خارج شود.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری دهاقان بیدار،به نقل ازخبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان،هدایت‌الله خادمی نماینده مردم ایذه و باغملک درباره آخرین وضعیت استیضاح بیژن زنگنه وزیر نفت، اظهار کرد: چندی پیش استیضاح این وزیر در کمیسیون انرژی رای آورد و ما این گزارش را به هیئت رئیسه مجلس ارائه دادیم و باید این استیضاح در صحن علنی مطرح می‌شد اما دولتمردان باز هم رایزنی‌هایی کردند که این موضوع از دستور کار خارج شود.

وی درباره طرح سوال از رئیس جمهور و اینکه هیچ یک از نمایندگان تهران این طرح سوال را امضا نکردند، ادامه داد: سوال ما از این نمایندگان این است که آیا در تهران هیچ گونه مشکلی وجود ندارد؟ آیا نمایندگان تهران فکر کرده‌اند که تهران فقط در مناطقی چون جردن و ولنجک خلاصه می‌شود؟

نماینده مردم ایذه و باغملک تصریح کرد: علاوه بر نمایندگان تهران، نمایندگان کلان‌شهرهایی دیگری چون تبریز هم این طرح سوال را امضا نکردند مشکل از آنجا نشات می‌گیرد که نمایندگانی که از طریق لیست انتخاب می‌شوند، خود را وابسته به دولت می‌دانند و با عملکرد خود منجر به ضعف مجلس می‌شوند.

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها