• کدخبر: 66783
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۱:۱۴ ق.ظ - یکشنبه ۱۳۹۷/۰۶/۲۵
  • چاپ خبــر
مبلغ دینی:

اگر دختر در منزل کمبود محبت نداشته باشد در جامعه گدایی محبت نمی کند

بهبهانی نژاد گفت: امروز اگر فرزندان در خانه کمبود محبت پیدا کنند گوشی های موبایل برمی دارند و در فضای مجازی به دنبال محبت های زود گذر هستند، هرچند فضای مجازی وجود ندارد و هرجا که فرستنده و گیرنده و محتوا باشد مجازی نیست و کاملا حقیقی است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری دهاقان بیدار،به نقل از سپاس؛ حجت الاسلام بهبهانی نژاد شب ششم محرم در حسینیه عاشقان ثارالله بوشهر با اشاره به خانواده، گفت: یکی از اساسی ترین ارجان در هر جامعه خانواده است که امروز مشاهده می کنیم استعمار پیر با جنگ های نظامی قصد ضربه زدن به مسلمین جهان داشت که موفق نشد و از بنیان خانواده کار خود را ادامه داد.

بهبهانی نژاد اظهار کرد: دشمن در دو حوزه اقتصادی و اجتماعی تلاش دارد که باید امت اسلام به گونه ای عمل کند و دارای قدرت باشد که دشمنان اسلام هیچ وقت فکر طمع به مسلمانان و کشورهای مسلمان به ذهنشان نرسد.  

این مبلغ دینی افزود: چرا باید امروز از هر ۵ ازدواج ۳ تا به طلاق کشیده شود، در زندگی مشترک گاهی اوقات کم لطفی از طرف مردان است که خیانت ها را رقم می زند، اگر طوری که امیرالمومنین(ع) در خصوص همسرداری بیان کردند عمل کنیم مشکلات اجتماعی به پایین ترین سطح خواهد رسید.

وی با بیان اینکه اگر مردی در منزل به همسرش کمک کند این عمل کفاره بزرگترین کناه او می شود، عنوان کرد: زن خانه اگر با توقوا و عاقل باشد روز به روز در خانه علاقه مندی بیشتر خواهد شد؛ در منزل اگر پدر به دختر، مرد به همسر و برادر به خواهر محبت کند کمتر پیش می آید که فرد مونث در جامعه گدایی محبت کند.

بهبهانی نژاد تصریح کرد: امروز اگر فرزندان در خانه کمبود محبت پیدا کنند گوشی های موبایل برمی دارند و در فضای مجازی به دنبال محبت های زود گذر هستند، هرچند فضای مجازی وجود ندارد و هرجا که فرستنده و گیرنده و محتوا باشد مجازی نیست و کاملا حقیقی است.

این مبلغ دینی خاطرنشان کرد: بعد از حکومت امیرالمومنین(ع) هیچ حکومت دیگری ایجاد نشد که کاملا شیعه باشد تا زمانی که امام خمینی(ره) قیام کرد، این حرکت در حالی اتفاق افتاد که همه جزئیات دین رعایت می کردند و اهمیت بسیاری به خانواده می دادند.

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها