• کدخبر: 66962
  • تاریخ انتشار خبر: ۱۱:۴۲ ق.ظ - دوشنبه ۱۳۹۷/۰۷/۲
  • چاپ خبــر
تشییع شهدای حادثه تروریستی اهواز/2

محسن رضایی: خوزستان فرزند ایران اسلامی و جدا کردن آن رویایی تحقق نیافتنی است

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اینکه عده ای خیال کنند می توانند خوزستان را از ایران جدا کنند یا در تهران نظرات دیگری نسبت به خوزستان ایجاد شود، خواب و رویای تحقق نیافتنی است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری دهاقان بیدار،به نقل از رهیاب، صبح امروز مراسم تشییع شهدای حادثه تروریستی اهواز باحضور باشکوه مردم ولایتمدار اهواز برگزار شد.

سرلشکر محسن رضایی در این مراسم با بیان اینکه نیروهای اطلاعاتی به زودی جزئیات دقیق از تروریست ها به اطلاع مردم می رسانند، گفت: هیچ مادری را از فرزند و فرزندی را از مادر نمی شود گرفت؛ خوزستان فرزند ایران اسلامی است. این فرزند از وفادارترین فرزندان ایران اسلامی بوده است. در انقلاب، دفاع مقدس و قبل از این حوادث، مردم و قومیت های مختلف خوزستان دین خودشان را به اسلام  ادا کردند.
وی افزود: خوزستان بدون ایران و ایران بدون خوزستان معنا ندارند و هویت شان را از دست می دهند و در عمل نیز این موضوع ثابت شده است.
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: بسیاری از اقوام خوزستانی در راه دفاع از ایران اسلامی شهید داده اند و در تمام صحنه های بعد از دفاع مقدس همیشه خوزستانی ها را از برگزاری جشن های پیروزی انقلاب تا مراسم دفاع مقدس در صحنه دیده ایم.

رضایی عنوان کرد: اینکه عده ای خیال کنند می توانند خوزستان را از ایران جدا کنند یا در تهران نظرات دیگری نسبت به خوزستان ایجاد شود، خواب و رویای تحقق نیافتنی است.

درج دیدگاه

جدیدترین خبرها